Frederik de Vos (1893-1961)

Kavel 1887 Frederik de Vos (1893-1961)
Kavel 1887. Frederik de Vos (1893-1961)

Schilderij, olieverf op doek 51 x 61 cm. Hotel in berglandschap. Ongesigneerd werk van Frederik de Vos (Leeuwarderadeel 1893 – Alkmaar 1961).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 51 x 61 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel