Reinier Marinus Pijnenburg (1884-1968)

Kavel 1888 Reinier Marinus Pijnenburg (1884-1968)
Kavel 1888. Reinier Marinus Pijnenburg (1884-1968)

Schilderij, olieverf op doek, in ornamentenlijst (beschadigd). Interieur van een boerderij met haard. Linksonder gesigneerd Reinier Marinus Pijnenburg (Vught 1884 - Den Bosch 1968).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 50 x 70 cm, lijstmaat 68 x 88,5 cm
Conditie Met kleine beschadiging doek (midden)
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel