Frederike Stokhuysen (1938)

Kavel 1869 Frederike Stokhuysen (1938)
Kavel 1869. Frederike Stokhuysen (1938)

Schilderij, olieverf op doek. Bloemen op de rotsen. Middenonder gesigneerd Frederike Stokhuysen (Zuid-Afrika, 1938), gedateerd 1986

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 61 x 45,5 cm, lijst 70 x 54,5 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel