R. de Lexby

Kavel 1868 R. de Lexby
Kavel 1868. R. de Lexby

Lot van vier schilderijen in één lijst. Voorstelling van berglandschappen in de zomer, o.a. Appenzell in Zwitserland. Allen gesigneerd R. de Lexby, gedateerd 1893.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 22 x 15/16 cm, lijst 58 x 90 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel