G. Verbrugge

Kavel 1884 G. Verbrugge
Kavel 1884. G. Verbrugge

Schilderij, olieverf op doek in vergulde profiellijst. Slee in winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd G. Verbrugge

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 30 x 40 cm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel