Meinte Walta (1920-2002)

Kavel 1883 Meinte Walta (1920-2002)
Kavel 1883. Meinte Walta (1920-2002)

Schilderij, olieverf op paneel. ‘It ljocht fan it embryo fan nou bestrield it deade ferline’/'het licht van het embryo van nu bestraald het dode verleden'. Rechtsonder gesigneerd Meinte Walta (Wytgaard 1920 - Leeuwarden 2002) en gedateerd 1973.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 32,5 x 25 cm, lijst 37,5 x 30 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel