Guido Viaro (1897-1971)

Kavel 1843 Guido Viaro (1897-1971)
Kavel 1843. Guido Viaro (1897-1971)

Schilderij, olieverf op doek. Braziliaanse school, gesigneerd Guido Viaro (Bnadia Polesine 1897 - Curitiba, 1971)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 60 x 73 cm zonder lijst
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel