Kavel | 1842. Sjoerd de Vries (1909-1996) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Drie paarden bij de sloot. Linksonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996), ca. 1970. Herkomst: van Hulsen, Leeuwarden. |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 60 x 50 cm (lijst 77,5 x 67,5 cm) |
Huidig bod | € 55 |
Verkocht voor | € 55 |
Vorig kavel | Volgend kavel |