H. Ozinga (20e eeuw)

Kavel 2084 H. Ozinga (20e eeuw)
Kavel 2084. H. Ozinga (20e eeuw)

Schilderij, olieverf op doek. Zandpad bij een boerderij. Rechtsonder gesigneerd H. Ozinga, gedateerd 1963.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 50 x 60 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel