Johan Hemkes (1894-1988)

Kavel 2083 Johan Hemkes (1894-1988)
Kavel 2083. Johan Hemkes (1894-1988)

Twee etsen. Eén ets met voorstelling van een molen in landschap, getiteld 'Tjasker'. Rechtsonder gesigneerd Johan Hemkes (Schalsum 1894-Bilthoven 1988), gedateerd (in de druk) 1969. Met daarbij een ets, voorstelling van een volkswijk, getiteld 'Zoutsloot Harlingen'. Tevens rechtsonder gesigneerd Johan Hemkes, gedateerd (in de druk) 1928).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Tjasker etsmaat 20 x 30,5 cm, lijstmaat 43 x 53 cm. Zoutsloot etsmaat 19 x 30,5 cm, lijstmaat 42 x 53 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel