Hendrik Johannes Slijper (1922-2007)

Kavel 2017 Hendrik Johannes Slijper (1922-2007)
Kavel 2017. Hendrik Johannes Slijper (1922-2007)

Schilderij, olieverf op board. Boerderij in winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Johannes Slijper (Amsterdam 1922 - Laren 2007)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 24 x 31,5 cm, lijst 40,5 x 47,5 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel