Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

Kavel 2016 Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)
Kavel 2016. Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

Tekening, potlood opgehoogd met wit. Voorstelling van een rustende Spaanse soldaat met Morion helm. Rechtsonder gesigneerd Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875-Amsterdam 1946) en gedateerd 1917.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Tekening 47,5 x 30.5 cm, lijst 56,5 x 39,5 cm
Conditie Papier sterk vergeeld, verkleuringen
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel