Kavel | 1970. Hollandse School, 20e eeuw |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Voorstelling van waterlelies. |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 43 x 30 cm, lijst 53 x 30 cm |
Huidig bod | € 60 |
Verkocht voor | € 60 |
Vorig kavel | Volgend kavel |