Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Hollandse School 20e eeuw
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 1904 Hollandse School 20e eeuw
Kavel
1904. Hollandse School 20e eeuw
Gouache/aquarel op papier, voorstelling van bloemen, rechtsonder gesigneerd.
Taxatiewaarde
€ 70 - € 100
Veiling
Sessie 5
Startbod
€
Vorig kavel
Volgend kavel