A. Baro

Kavel 1905 A. Baro
Kavel 1905. A. Baro

Penant, olieverf op paneel. Beide zandweggetjes in een landschap, beide gesigneerd A. Baro.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 25 x 33 cm, lijst 32 x 40 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel