Holly Witteveen (1948)

Kavel 2081 Holly Witteveen (1948)
Kavel 2081. Holly Witteveen (1948)

Zeefdruk, 16 x 19 cm.”Oost of orsprong”, oplage 3/24. Rechtsonder gesigneerd Holly Witteveen (Leeuwarden, 1948), gedateerd 1987. Herkomst, galerie Eewal, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel