Frits Goosen (1943)

Kavel 2082 Frits Goosen (1943)
Kavel 2082. Frits Goosen (1943)

Schilderij, olieverf op paneel 8 x 21,5 cm, in vergulde profiellijst. Visser op het water. Op de achterzijde gesigneerd Frits Goosen (Hilversum, 1943)

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel