Jacques Witjens (1881-1956)

Kavel 1938 Jacques Witjens (1881-1956)
Kavel 1938. Jacques Witjens (1881-1956)

Schilderij, olieverf op doek. Vrouwtje op een zandpad. Rechtsonder gesigneerd Jacq. Witjens (Den Haag 1881 - Buenos Aires 1956).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 25,5 x 35,5 cm, lijst 44 x 54 cm
Conditie Oude reparatie in doek.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel