Twee kunstwerken, o.a. Anna Doedijns

Kavel 1939 Twee kunstwerken, o.a. Anna Doedijns
Kavel 1939. Twee kunstwerken, o.a. Anna Doedijns

Lot van twee kunstwerken: een potloodtekening, sloot bij kerkdorp, ges. E van den Burg. Met daarbij een ets, gezicht op Lemmer 't Dok, gesigneerd Anna Doedijns

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel