Jan de Boer (1877-1964)

Kavel 1890 Jan de Boer (1877-1964)
Kavel 1890. Jan de Boer (1877-1964)

Schilderij, olieverf op paneel in vergulde ornamentenlijst. Stilleven met anemonen in gemberpot. Rechtsonder gesigneerd Jan de Boer (Harlingen 1877 - Hoorn 1946).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 50 x 60 cm, lijst 59 x 69 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel