Andries van der Sloot (1883-1955)

Kavel 1891 Andries van der Sloot (1883-1955)
Kavel 1891. Andries van der Sloot (1883-1955)

Schilderij, olieverf op paneel. Vissende man op een zeilpraam. Rechtsonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 - Leeuwarden 1955).

Taxatiewaarde € 450 - € 650
Afmetingen 18 x 29 cm, lijst 29,5 x 40 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel