Jan Schonk (1889-1976)

Kavel 2012 Jan Schonk (1889-1976)
Kavel 2012. Jan Schonk (1889-1976)

Litho. Lelies in het water. Rechtsonder gesigneerd Jan Schonk (Schiedam 1889 - Soest 1976)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 40 x 25,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel