Kavel | 2013. Hendrik Wolhoff (1881-1941) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Schelpenvissers op het strand. Rechtsonder gesigneerd Jan Hendrik Wolhoff (Rotterdam 1881 – Utrecht 1941). |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 50 x 70 cm in lijst 63 x 83 cm. |
Huidig bod | € 85 |
Verkocht voor | € 85 |
Vorig kavel | Volgend kavel |