Hendrik Wolhoff (1881-1941)

Kavel 2013 Hendrik Wolhoff (1881-1941)
Kavel 2013. Hendrik Wolhoff (1881-1941)

Schilderij, olieverf op doek. Schelpenvissers op het strand. Rechtsonder gesigneerd Jan Hendrik Wolhoff (Rotterdam 1881 – Utrecht 1941).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 50 x 70 cm in lijst 63 x 83 cm.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel