Jan Schonk & Aart Bijl

Kavel 2075 Jan Schonk & Aart Bijl
Kavel 2075. Jan Schonk & Aart Bijl

Lot van twee kunstwerken: ets, kerk van Hilligersberg, ges. Aart Bijl (1885-1962). Met daarbij een houtsnede, hert, rechtsonder gesigneerd Jan Schonk

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel