Schilderij, olieverf op koper

Kavel 2076 Schilderij, olieverf op koper
Kavel 2076. Schilderij, olieverf op koper

Schilderij, olieverf op koper, in houten lijstje. Portret van een man met kanten kraag. Naar 16e of 17e eeuws voorbeeld.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 9 x 12,5 cm, lijst 18 x 15 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel