Jan van der Zee (1898-1988)

Kavel 1854 Jan van der Zee (1898-1988)
Kavel 1854. Jan van der Zee (1898-1988)

Kleurenhoutsnede, abstracte voorstelling. Eigen druk, rechtsonder gesigneerd Jan van der Zee (Leeuwarden 1898 - Groningen 1988)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Werk 21 x 68 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel