Jeroen Henneman (1943)

Kavel 1853 Jeroen Henneman (1943)
Kavel 1853. Jeroen Henneman (1943)

Zeefdruk. Landschap in vogelvlucht perspectief. Rechtsonder gesigneerd Jeroen Henneman (Haarlem 1943), gedateerd 1989. Oplage 484/600.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 48,5 x 39,5 cm, lijst 61,5 x 51 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel