Jaques Amans (1801-1888)

Kavel 2036 Jaques Amans (1801-1888)
Kavel 2036. Jaques Amans (1801-1888)

Een houtskool tekening in ovaal passe partout. Portret van een jongedame. Niet gesigneerd maar op achterzijde Jacques Amans (1801-1888, toeschrijving. Ingelijst te Brussel ca 1830. Lijst origineel.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 19 cm x 15 cm.
Conditie Lijst in slechte staat
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel