Johan Buning (1893-1963)

Kavel 1851 Johan Buning (1893-1963)
Kavel 1851. Johan Buning (1893-1963)

Schilderij, olieverf op doek. Bloemen in een vaas op de vensterbank. Rechtsonder gesigneerd Johan Buning (Amsterdam 1893-1963).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doek 55 x 45 cm. Lijst 51,5 x 61,6 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel