Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1852 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1852. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Schilderij, olieverf op doek. Straatje met kade, vermoedelijk in Harlingen. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 30 x 40 cm, lijstmaat 35 x 45 cm
Conditie Vergeelde vernis
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel