Johan Hemkes (1894-1988)

Kavel 1926 Johan Hemkes (1894-1988)
Kavel 1926. Johan Hemkes (1894-1988)

Ets. Zeilboot voor Grou. Rechtsonder gesigneerd Johan Hemkes (1894 – 1988), linksonder gedateerd (in de druk 1956).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 33 x 25,5 cm, lijst 52 x 42,5 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel