Maurice de Clercq (1918-1980)

Kavel 1927 Maurice de Clercq (1918-1980)
Kavel 1927. Maurice de Clercq (1918-1980)

Schilderij, olieverf op doek. Bloemen in een terracotta pot. Rechtsonder gesigneerd Maurice de Clercq (Ledeberg 1918 - Oordegem 1980).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50 x 39,5 cm, lijst 72 x 62 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel