Johannes van Lingen (1903-1986)

Kavel 2000 Johannes van Lingen (1903-1986)
Kavel 2000. Johannes van Lingen (1903-1986)

Schilderij, olieverf op doek, in vergulde ornamentenlijst. Hollands polderlandschap. Rechtsonder gesigneerd Johannes (Jan) van Lingen (1903 - 1986).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 35 x 45,5 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel