Nanko van Dijk (1941)

Kavel 2001 Nanko van Dijk (1941)
Kavel 2001. Nanko van Dijk (1941)

Aquarel op papier. Poel in het voorjaar. Rechtsonder gesigneerd Nanko van Dijk (Dokkum, 1941), gedateerd 1981

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 49 x 63,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel