Litho Hardrijderij Leeuwarden, 1855

Kavel 1818 Litho Hardrijderij Leeuwarden, 1855
Kavel 1818. Litho Hardrijderij Leeuwarden, 1855

Een 19e eeuwse lithografie, ‘IJs-club’ en ‘Hardrijderij op schaatsen door mannen en vrouwen gehouden te Leeuwarden op den 22 Februarij’. Naar de natuur geteekend door W. Troost, steendruk van P. Blommers, ’s Gravenhage 1855.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 38 x 43 cm, lijst 59 x 65 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel