Kavel | 1817. Hollandse School ges. Klinkenberg |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Herfstig bosgezicht. Linksonder gesigneerd Johannes Christiaan Klinkenberg (1852-1924), mogelijk een kopie naar Klinkenberg |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 48 x 38 cm |
Startbod | € |
Vorig kavel | Volgend kavel |