Hollandse School ges. Klinkenberg

Kavel 1817 Hollandse School ges. Klinkenberg
Kavel 1817. Hollandse School ges. Klinkenberg

Schilderij, olieverf op doek. Herfstig bosgezicht. Linksonder gesigneerd Johannes Christiaan Klinkenberg (1852-1924), mogelijk een kopie naar Klinkenberg

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 48 x 38 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel