Lot divers

Kavel 1965 Lot divers
Kavel 1965. Lot divers

Lot diverse: 19e eeuwse staalgravure, 'Feenstra-tille af tot het Vallaat', prent, twee 18e eeuwse kopergravures 'De Gorredijk' en 'De Waag te Leeuwarden', een 20e eeuwse ets van Venetie en een houten gestoken plaquette, 'de Koopman'

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 34 x 25,5
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel