Sipke Jansma (1923-2001)

Kavel 1964 Sipke Jansma (1923-2001)
Kavel 1964. Sipke Jansma (1923-2001)

Zeefdruk/ets. ‘De Bruid’, linksonder gesigneerd Sipke Jansma (Rijperkerk 1923 – Heerenveen 2001).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 30 x 18 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel