Lot kunst 3x

Kavel 1917 Lot kunst 3x
Kavel 1917. Lot kunst 3x

Een schilderij olieverf op schildersboard. Portret van een jongentje, niet gesigneerd. Een ingelijste prent van een Javaanse dame. Gesigneerd in de druk W. G. Hofker. Een schilderij olieverf op paneel. Winterlandschap met vaart en molen. Gesigneerd naar Louis Apol

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 24 cm x 18 cm en 24 cm x 17,5 cm en 17,5 cm x 27 cm.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel