Sjoerd Kuperus (1893-1988)

Kavel 1918 Sjoerd Kuperus (1893-1988)
Kavel 1918. Sjoerd Kuperus (1893-1988)

Ets op papier, geitje bij een boom. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd Kuperus (Den Burg 1893 - Koudum 1988)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 11 x 18,5 cm, lijst 21,5 x 27 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel