M. Taselaar

Kavel 1813 M. Taselaar
Kavel 1813. M. Taselaar

Schilderij, olieverf op doek. Havengezicht. Rechtsonder gesigneerd M. Taselaar

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 40 x 30 cm, lijst 50 x 40 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel