Arthur Briët (1867-1939)

Kavel 1814 Arthur Briët (1867-1939)
Kavel 1814. Arthur Briët (1867-1939)

Schilderij, olieverf op doek in vergulde ornamentenlijst. Vrouw zittend op stoel bij een gemberpot, rechtsonder gesigneerd Arthur Briët (Madioen 1867 – Nunspeet 1939).

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 56 x 66 cm, lijst 86 x 77 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel