Martin van Waning (1889-1972)

Kavel 1846 Martin van Waning (1889-1972)
Kavel 1846. Martin van Waning (1889-1972)

Ets ‘duinplas’, rechtonder gesigneerd Martin van Waning (Den Haag 1889 - Dokkum 1972)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 27 x 38,5 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel