Ids Wiersma (1878-1965)

Kavel 1847 Ids Wiersma (1878-1965)
Kavel 1847. Ids Wiersma (1878-1965)

Ets, voorstelling van de brug in het Noordbolwerk te Sneek. Rechtsonder gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 19 x 15,5 cm, lijst 31 x 25,5 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel