Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Kavel 1762 Olav Cleofas van Overbeek (1946)
Kavel 1762. Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Schilderij, olieverf op doek, in zilverkleurige baklijst.‘Tulp in vaas’, linksonder gesigneerd en gedateerd 1998. Olav Cleofas van Overbeek (Amersfoort 1946). Provenance: Gekocht van de kunstenaar zelf, 2 juli 1998.

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Afmetingen 40 x 24 cm
Huidig bod € 900
Verkocht voor € 900
Vorig kavel Volgend kavel