Joan Miró (1893-1983)

Kavel 1763 Joan Miró (1893-1983)
Kavel 1763. Joan Miró (1893-1983)

Lithografie op papier. ‘Mavena’ (1960) 1960, gelimiteerde oplage 2/20, rechtsonder gesigneerd. Joan Miró (Barcelona 1893 - Palma 1983). Provenance: Christie’s Amsterdam, Twentieth Century Art, 6 juni 2003, lot 441

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Afmetingen 29,7 x 21 cm
Huidig bod € 1600
Verkocht voor € 1600
Vorig kavel Volgend kavel