Ozz Franca (1928-1991)

Kavel 1892 Ozz Franca (1928-1991)
Kavel 1892. Ozz Franca (1928-1991)

Schilderij, olieverf op doek in baklijst. Havengezicht, rechtsonder gesigneerd Ozz Franca (Brazilie 1928 - Californie 1991), gedateerd 1966

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 60 x 150 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel