Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1974 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1974. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Schilderij, olieverf op doek. Huisjes bij een waterput. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 30 x 44,5 cm, lijstmaat 45 x 59 cm
Conditie Craquele
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel