Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1975 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1975. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Potloodtekening op papier. Gezicht op het Stadhuis van Harlingen. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 17 x 23 cm, lijst 30 x 35,5 cm
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel