Ra van der Hoek (1959)

Kavel 1962 Ra van der Hoek (1959)
Kavel 1962. Ra van der Hoek (1959)

Tekening in glazen kast, 54 x 56 x 6 cm, door Ra van der Hoek (Leeuwarden, 1959). Herkomst: galerie Eewal, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 54 x 56 x 6 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel